Сотня підприємців пікетує Кабмін проти розширення прав податківців

1 жовтня 2012 в 07:46
Близько ста представників малого та середнього бізнесу пікетують будівлю Кабінету міністрів з вимогою зняти з розгляду парламенту законопроект про зміни до Податкового кодексу. Акція проходить мирно. Присутні планують закінчити свій мітинг біля будівлі Верховної Ради.
1.jpg
finobzor.com.ua

Близько ста представників малого та середнього бізнесу пікетують будівлю Кабінету міністрів України з вимогою відмовитися від розширення прав Державної податкової служби та зняти з розгляду парламенту законопроект про зміни до Податкового кодексу та інші законодавчі акти, розроблені ДПС.

Присутні тримають в руках прапори з символікою Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця", а також прапори партії "УДАР" Віталія Кличка.

Деякі з учасників мітингу тримають плакати з написами "Ні корупції", "Ні касовим апаратам, ні арешту майна".

Акція проходить мирно. Присутні планують закінчити свій мітинг біля будівлі Верховної Ради.

- ДПСУ хоче забрати у підприємств ряд податкових пільг на 3,5 млрд грн

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 26 вересня, схвалив розроблений ДПСУ і Мінфіном законопроект про внесення змін до Податкового кодексу (раніше це була Концепція реформування податкової системи - ред.).

Зміни передбачають скасування з 2013 року пільг з податку на прибуток на 2,3 млрд грн. Преференцій позбудуться виробники дитячого харчування, авіа- і суднобудування, готелі, аграрне машинобудування, виробники біопалива.

Частина поправок стосується підакцизної продукції. Як повідомляло ZN.UA, податкова планує ввести авансову сплату акцизу при придбанні марок акцизного збору, а також планує встановити шестимісячний термін використання марок старого зразка у разі їхньої заміни на нові (зараз немає обмежень).

Питома вага специфічної складової акцизу буде збільшена, адвалорна - зменшена, тому мінімальна акцизне навантаження на безфільтрову продукцію зросте на 35%, з фільтром - на 18%.

Щоб мінімізувати виробництво фальсифікату, буде введена відповідальність на кожному етапі ланцюжка постачань - штраф складе 200% вартості товару, але не менше 20 мінімальних зарплат. У ДПСУ розраховують отримати від цих заходів додатково 800 млн грн.

Читайте також:

Олександр Клименко: «Не може бути Податковий Кодекс переліком застиглих догм»


ДПСУ не наполягає на терміновому ухваленні запропонованих нею податкових «новацій»

Податкова готова враховувати поправки в Концепцію реформування податкової системи, — глава ДПСУ

Податкова після консультацій з експертами не відмовилася від ідеї введення податку з обороту

Податкова реформа: «спрощенки» залишать, а податок з обороту буде нижчим, ніж пропонувалося

В очікуванні кризи

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...