Топ Новини

СОТ остаточно схвалила приєднання Росії

16 грудня 2011 в 15:23
Світова організація торгівлі (СОТ) сьогодні сказала своє остаточне "так" вступу до її лав Російської Федерації. Відповідне рішення було схвалено на міністерській конференції організації в Женеві.
wto.jpg
WTO/Jay Louvion

Після затвердження на міністерській конференції останні формальності щодо вступу до СОТ залишаються за Москвою, яка повинна буде до 15 червня 2012 року ратифікувати пакет документів щодо приєднання до організації. Через 30 днів після повідомлення СОТ про завершення ратифікаційних процедур Росія стане повноправним членом організації.

Росія отримала "зелене світло" на вступ до СОТ через 18 років напружених перемовин. До останнього часу РФ залишалася єдиною великою економікою світу, яка залишалася за межами цієї організації. Робоча група з приєднання Росії до СОТ затвердила протокол про приєднання 10 листопада.

Відповідно до досягнутих домовленостей, середній тариф на імпорт до Росії буде знижено до 7,8% у порівнянні з 10% у 2011 році щодо всіх продуктів. Окрім того, максимальний розмір імпортного мита РФ у середньому щодо сільськогосподарських продуктів знизиться до 10,8% у порівнянні з 13,2% в 2011 році. Росія також зможе використовувати тарифні квоти на яловичину, свинину і м'ясо птиці, а також деякі продукти з молочної сироватки.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...