Сьогодні на Майдані ночували близько 150 осіб

Поділитися
© ZN.UA
У наметовому таборі протестуючих проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності у Києві станом на 7:00 зберігається спокій. Більшість з них залишилися у самому таборі (за словами організаторів - близько 150 осіб) спали у наметах, лише нечисленні чергові охороняли порядок.
У наметовому таборі протестуючих проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності у Києві станом на 7:00 зберігається спокій. Більшість з них залишилися у самому таборі (за словами організаторів - близько 150 осіб) спали у наметах, лише нечисленні чергові охороняли порядок.За словами організаторів, зараз у таборі практично постійно чергують по чотири депутати Верховної Ради. При цьому організатори акції відмовляються згадувати політичні сили, від яких представлені депутати, наполягаючи на виключно неполітичному характері свого протесту. Як і ввечері, прохід до табору контролюють учасники протесту, не допускаючи сторонніх з метою уникнення провокацій. У наметовому таборі постійно присутні представники ЗМІ, в тому числі машини зі знімальною апаратурою телекомпаній. Сутичок із правоохоронцями вночі не було. За словами організаторів, представники ДАІ демонстративно переписували номери машин телекомпаній, присутніх у таборі, які переписували до цього вже не раз. Самих правоохоронців поруч із табором майже немає. Рух Майданом Незалежності і навколишніми вулицями центру Києва вільний, йому ніщо не перешкоджає. Нагадаємо, у Києві на Майдані Незалежності учасники мітингу проти прийняття Податкового кодексу вимагали від президента Віктора Януковича ветувати проект Податкового кодексу до 26 листопада включно. В іншому випадку учасники мітингу пообіцяли проведення масових мітингів по всій Україні. Раніше Янукович заявив, що розуміє вимоги учасників мітингу до Податкового кодексу, однак на 100% вони задоволені не будуть. Протестуючі підприємці провели в наметовому містечку і попередню ніч. Однак число протестуючих за минулу добу істотно зменшилoся. Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачене з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.

За матеріалами: РБК-Украина

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі