Топ Новини

Сьогодні МВФ вирішить долю другого траншу для України

14 січня 2011 в 12:28
Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) сьогодні перегляне питання кредитної програми stand by для України.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) сьогодні перегляне питання кредитної програми stand by для України.

Сьогодні також директори планують обговорити питання консультацій з Індією за 4-ю статтею та шостого перегляду програми stand by для Сербії.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд погодив на рівні експертів питання про перший перегляд програми співробітництва з Україною в рамках угоди stand by, за підсумками якої Київ планує отримати другий транш кредиту на суму близько ,6 млрд.

МВФ наприкінці липня вирішила відновити кредитне співробітництво з Україною за новою програмою stand by обсягом 10 млрд SDR (спеціальних прав запозичення - близько 15,8 мільярда доларів).

Київ отримав перший транш у розмірі SDR1, 25 млрд і розраховує до кінця року за підсумками першого перегляду програми отримати другий - у розмірі SDR1 мільярда (близько 1,6 мільярда доларів).

У листопаді в Києві працювала місія фонду. За підсумками її роботи МВФ оголосив про узгодження на рівні експертів питання про перший перегляд програми співробітництва з Україною. Потім уряд України 8 грудня схвалив проект меморандуму з МВФ, який поки не розголошується.

За неофіційними даними, у документі, серед іншого, підтверджується намір української влади піти на поступове підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років, а також із 15 квітня 2011 підвищити ціни на газ для домогосподарств і комунальних компаній на 50%.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...