Топ Новини

СКМ проводить логічне перетворення бізнесу - експерт

4 квітня 2012 в 10:31
Проведена реструктуризація бізнесу групи СКМ - це логічний крок послідовної перебудови структури групи, який почався ще кілька років тому, впевнений експерт.
70.jpg
ukranews.com

Президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров вважає, що найбільша в Україні фінансово-промислова група СКМ проводить логічне перетворення бізнесу. Про це він заявив журналістам, коментуючи рішення СКМ розділити функції володіння та управління бізнесом.

"З моєї точки зору проведена реструктуризація бізнесу групи СКМ - це логічний крок послідовної перебудови структури групи, який почався ще кілька років тому в частині розділення різних напрямків бізнесу на різні зони відповідальності", - зазначив він.

На думку пана Прозорова, рішення СКМ передати володіння корпоративними правами всіх активів групи кіпрській SCM Holdings тільки підвищить прозорість та інвестиційну привабливість бізнесу. "На Кіпрі зареєстровано досить багато компаній не тільки з України і СНД, але і з ЄС і всього світу. Обрання Кіпру в якості корпоративного власника активів СКМ дозволяє західним інвесторам і партнерам компанії розуміти структуру бізнесу", - говорить Юрій Прозоров.

Як повідомлялося, СКМ розділила функції володіння та стратегічного управління бізнесом. В результаті АТ "СКМ" сконцентрується на реалізації функції стратегічного управління бізнесом, а функція володіння корпоративними правами всіх активів (як українських, так і зарубіжних) передана SCM Holdings Ltd (Кіпр). При цьому 100% АТ "СКМ" і SCM Holdings Ltd з 2012 року безпосередньо належать Рінату Ахметову. Раніше він володів компанією SCM Holdings Ltd опосередковано через АТ "СКМ".

Група СКМ володіє і керує активами в гірничо-металургійній ("Метінвест"), енергетичній (ДТЕК), фінансовій (ПУМБ і Ренесанс-Капітал), телекомунікаційній (Vega), страховій (АСКА й АСКА-Життя), медіа (Медіа Група "Україна" і "Сегодня Мультимедіа") галузях, а також в ритейлі ("Український ритейл"), нерухомості ("ЕСТА Холдинг"), глиновидобутку (UMG), торгівлі нафтопродуктами ("Паралель"), сільському господарстві ("Харвіст"), машинобудуванні ("Гірські машини"), транспорті ("Портінвест").

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...