Симоненко пропонує дати відтермінування на виплату податків у депресивних містах

11 жовтня 2012 в 12:26
Політик переконаний, що Україні потрібно змінити підхід до ринкових відносин, оскільки сьогодні вони тільки завдають шкоди і сприяють зростанню безробіття.
simonenko.jpg
golos.ua

Відтермінування податку на 2-3 роки для підприємств малого та середнього бізнесу буде сприяти розвитку депресивних міст.

Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час зустрічі з виборцями в місті Ізюм (Харківська область).

Зокрема, під час зустрічі жителі міста поскаржилися політику на відсутність роботи, якісної медицини та нормального рівня заробітної плати.

Так, за словами жителів, щоб отримати медичну допомогу їм доводиться діставатися кілька кілометрів в інший район. Більше того, через відсутність розвитку промисловості у регіоні, місто планують зробити селищем міського типу.

Коментуючи це, лідер Компартії підкреслив, що в рамках антикризової програми, була розроблена ціла система підтримки депресивних міст.

Він уточнив, що є кілька основних складових, і в першу чергу, це держпідтримка підприємств, які є в місті.

«Ця підтримка буде здійснюватися за допомогою доступних кредитів держави, а також контролю за цінами на внутрішньому ринку», - підкреслив він.

Політик переконаний, що Україні потрібно змінити підхід до ринкових відносин, оскільки сьогодні вони тільки завдають шкоди і сприяють зростанню безробіття.

Ще однією важливою складовою Симоненко назвав податкову політику. Так, політик пропонує відтермінувати на 2-3 роки податки або ліквідувати податок на додану вартість.

Читайте також:

Кілінкаров нагадав Ющенку, що з його провини українці сьогодні їдять єгипетську картоплю

Симоненко: Вугільна промисловість повинна бути під контролем держави

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» — Симоненко

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...