Топ Новини

Шведський прем'єр запропонував підвищити пенсійний вік до 75 років

7 лютого 2012 в 17:37
Пропозиція підвищити пенсійний вік у Швеції до 75 років викликала бурхливу реакцію профспілок.
John Fredrik Reinfeldt.jpg
radiodupree.blogspot.com

Вік виходу на пенсію в Швеції необхідно підвищити до 75 років, заявив у вівторок, 7 лютого, прем'єр-міністр країни Фредрік Рейнфельдт в інтерв'ю шведській газеті «Дагенс ньюхетер».

Шведський прем'єр також зазначив, що роботодавцям варто переглянути своє ставлення до людей у ​​віці і приймати на роботу громадян старше 55 років.

«Треба брати на роботу людину у віці 55 років, якщо вона згодна працювати до 75, оскільки  20 років - це достатній і привабливий термін трудової угоди - стверджує прем'єр. - А нині люди в цьому віці більше думають не про нову роботу, а про те, що вже скоро вони вийдуть на пенсію».

Глава шведського уряду вважає, що соціальна програма Швеції не зможе в майбутньому забезпечувати такі ж щедрі пенсії, якщо не збільшити пенсійний вік населення, відзначає газета.

Заяви Ф.Рейнфельдта викликали бурхливу реакцію профспілок, які вважають збільшення пенсійного віку радикальним і необгрунтованим кроком.

«Це неможливо зробити зараз, коли, в середньому, люди йдуть на пенсію у віці 64 років», - заявив газеті Матс Морін - економіст, який працює в місцевій профспілці.

З його слів, уряду спочатку потрібно поліпшити умови праці громадян, щоб вони залишалися здоровими до похилого віку і могли продовжувати працювати.

Читайте також

Пільговики більше не зможуть відсудити у держави належні їм виплати в повному розмірі

Опозиція піде з Пенсійною реформою у КС

Янукович підписав пенсійну реформу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...