Топ Новини

Серед українців - лише 8% прихильників здачі «труби» Росії

13 березня 2012 в 14:50
Українці виступають категорично проти передання контролю над ГТС Росії. Ідея «тристороннього газового консорціуму» занадто складна для розуміння громадянами.
_trubi.jpg
worldprints.com

Абсолютна більшість українців (78%) не підтримують ідею передачі контролю над українською газотранспортною системою Росії, підтримують - лише 8%, ще 14% опитаних не змогли визначитися зі своїм ставленням. Про це свідчать дані лютневого опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Більше за інших передачу контролю над ГТС Росії підтримують жителі Півдня (22%) і прихильники КПУ (17%).

Останнім часом покращилося ставлення до ідеї створення «тристороннього газового» консорціуму», в якому пропонується розподілити власність на українську ГТС між Росією, ЄС і Україною. Так, протягом останнього року (з січня 2011 року) підтримка ініціативи зросла з 30 до 35%, одночасно скоротилося і число противників - з 42 до 37%. Одночасно з'ясувалося, що ініціатива досить складна для розуміння громадянами - майже 30% не змогли визначитися з відповіддю.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» 10-24 лютого 2012 року. Вибіркова сукупність: 4000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 1,5%, для значень близьких до 30% - не більше 1,3%, для значень близьких до 10% - не більше 0,9%.

Читайте також:

Опозиція змусила Раду відкласти приватизацію ГТС, але ненадовго

Клюєв не виключає створення газотранспортного консорціуму з Росією на двосторонній основі

Україна переведе ГТС у реверсний режим для боротьби з монополією "Газпрому"

Росія підпише нову газову угоду, коли Україна назве ціну своєї ГТС

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...