Топ Новини

Щоб дотягтися до сонячної енергії Клюєва, держава витратила додаткові 200 млн

19 грудня 2011 в 13:47
«НЕК «Укренерго» уклало угоду з ТОВ «Зв’язоктехсервіс» за проектом «ЛЕП 110 кВ СЕС (Сонячна – Кілія) – Кілія». Вартість угоди склала 96,84 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
kluev_21-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Підстанція в Одеській області будується в рамках розвитку сонячної енергетики. За даними НКРЕ, австрійська компанія «Activ Solar», (близька до сім’ї першого віце-прем’єра Андрія Клюєва-ред.), планує збудувати в Одеській області сонячні електростанції сумарною встановленою потужністю 220 МВт.

Виконавець робіт - ТОВ «Зв’язоктехсервіс» - через ланцюжок засновників має спільних власників з «Activ Solar».

Раніше «Зв’язоктехсервіс» отримав підряди на будівництво підстанцій і ліній електропередач «Сонячна-Арциз» вартістю 69,69 млн грн. та «Сонячна – Рені» вартістю 67,12 млн грн.

ZN.UA Нагадаємо, що «Activ Solar» отримала право на продаж електроенергії за «зеленим тарифом» за ціною 5 грн. 5 коп / кВт. Собівартість цієї електроенергії декларується на рівні 2 грн. 56 коп / кВт. Гуртова ринкова ціна на електроенергію з традиційних джерел становить 0,54 грн. / кВт·год.

Раніше уряд прийняв рішення надати 200 млн. грн. запорізькому «Заводу напівпровідників», який належить «Activ Solar», як компенсацію за кредитами.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...