Топ Новини

Ще два українських заводи мають намір постачати у Росію сир

25 травня 2012 в 09:49
Два українських заводи виявили бажання постачати свою продукцію на російський ринок. Російська сторона прийме рішення про їхній допуск на свій ринок лише після проведення лабораторного контролю зразків партій сиру.
cheese1.jpg
allthingscheese.com

Ще два українських підприємства повідомили про плани постачати у Росію сир. Про це заявив глава Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко.

«У нас на черзі є ще два заводи. Ми їх обстежуємо і будемо приймати рішення», - сказав він.

За його словами, фахівці Росспоживнагляду планують виїхати в Україну для інспекції двох нових заводів, потім провести у Москві лабораторний контроль зразків партій сиру, після цього вирішити питання про допуск на російський ринок.

Минулого тижня російська санітарна служба зняла ембарго на постачання сиру з чотирьох українських підприємств - ТОВ «Гадячсир», АТ «Пирятинський сирзавод», ПП КФ «Прометей» філії «Менський» і «Дубномолоко». Зразки партій сиру з цих заводів пройшли у Росспоживнагляді лабораторний контроль.

За словами Оніщенка, ці чотири заводи можуть відновлювати постачання, але за умови лабораторного контролю кожної партії.

Минулого тижня він повідомив, що до партій українського сиру, які отримали допуск, є претензії щодо «жирокислотного складу». Вони надійдуть на ринок РФ «за нижньою межею допуску", сказав глава Росспоживнагляду.

Як відомо, 8 лютого Росспоживнагляд заявив про заборону на ввезення сирів трьох українських виробників, у продукції яких нібито було виявлено велику кількість пальмового масла. В українській Держветслужбі ці звинувачення назвали безпідставними. Пізніше Росія ввела заборону на імпорт сирної продукції ще чотирьох українських заводів.

У квітні між Україною і Росією були досягнуті домовленості про зняття обмеження на ввезення українських сирів за умови усунення недоліків, які викликали занепокоєння у російської сторони.

Читайте також:

Росія не зняла обмежень на постачання українського сиру: його будуть завозити «в особливому режимі»

Росія не виключає введення нової заборони на сири з Україною

Росія дозволила поставки сиру з чотирьох українських заводів, але «за нижньою межею допуску"


«Сирна війна» Росії з Україною офіційно завершена

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...