Топ Новини

СБУ почне інформувати власників вантажів про терміни і причини своїх перевірок

11 листопада 2011 в 08:22
Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв пообіцяв бізнесу покращити відшкодування ПДВ "автоматом", посилити відповідальність митників за відмову в розмитненні вантажів і поміркувати над пропозицією створити систему інформування власників вантажів про терміни і причини перевірок з боку СБУ.

Як повідомляє прес-служба А.Клюєва у п'ятницю, 11 листопада, доручення відпрацювати відповідні пропозиції Європейської бізнес асоціації (ЄБА) він дав низці міністерств і відомств.

Зокрема А.Клюєв пообіцяв, що буде вивчено пропозиції щодо внесення змін до критеріїв для автоматичного відшкодування ПДВ, а також заходи щодо недопущення затягування органами податкової служби проведення перевірок для такого відшкодування.

Також серед пропозицій європейських інвесторів - посилення відповідальності митних служб за відмову у розмитненні вантажів, у тому числі - використовуючи такі дивні пояснення, як перевиконання плану зборів і платежів за попередній місяць. Ще - створення системи інформування власників вантажів про терміни і причини перевірок з боку Служби безпеки України (СБУ).

Окрім того, частина пропозицій ЄБА стосується фармацевтичного ринку; захисту інтелектуальної власності в агрохімічному секторі; вдосконалення процедури відбору компаній-експортерів молочної продукції для інспекцій з боку Державної ветеринарної та фітосанітарної служби. Також мова йде про вирішення питання відсутності в Україні незалежних референтних лабораторій; регулювання маркування харчових продуктів щодо вмісту ГМО; вирішення проблем щодо використання національного знаку відповідності.

Нагадаємо, що представники вітчизняного та іноземного бізнесу неодноразово скаржилися, і ZN.UA писало про це, що не можуть вести нормальну діяльність, оскільки у портах із незрозумілих причин СБУ та митниця місяцями затримують їхні вантажі, через що компаніям завдано значних збитків.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...