Топ Новини

СБУ підключилось до атаки на найбільшого українського зернотрейдера

13 травня 2011 в 11:32
Управління Служби безпеки України в Миколаївській області відкрило кримінальну справу за фактом закінченого замаху на привласнення чужого майна у великих розмірах службовими особами ТОВ СП «Нібулон».
zerno.jpg
kodawe.com

СБУ реанімувала справу 2008 року  про спробу «Нібулона» повернути  ПДВ на суму 144,5 тис.грн. Цю ж суму ще на початку 2009 року намагалась оскаржити місцева податкова. Однак тоді  «Нібулон» виграв у податківців низку судів, включаючи Вищий адміністративний. Судді стали на сторону «Нібулона», зважаючи на ту обставину, що комерційні підприємства не повинні перевіряти своїх контрагентів, яких у зернотрейдера понад 4000.

Дії СБУ стали черговим кроком влади з ускладнення бізнесу «Нібулона». Раніше народний депутат Інна Богословська заявила, що держава має намір отримати 25% статутного фонду зернотрейдера, згодом компанія не отримала квотна вивезення зернових на експорт.

Окрім того керівник компанії Олексій Вадатурський отримав негативну оцінку діяльності «Нібулона» від одного з віце-прем’єрів.

«Твоя діяльність завдає Україні економічної шкоди… Твоя провина в тому, що ти розбудовуєш інфраструктуру на вивіз зерна з України… Ми тобою ще займемося…»,- сказав на зустрічі віце-прем’єр.

Цьогорічні суди компанії стосовно неповернення  НДС виявились невдалими. Районний і апеляційний суди не підтримали скаргу «Нібулона» на постанову про порушення СБУ кримінальної справи.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Володимира Чопенка «Незговірливий герой».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...