Топ Новини

S&P підвищило прогноз рейтингу Кіпру до стабільного

10 квітня 2013 в 20:41

Аналітики S&P вважають, що в період 2013-2016 років економіка Кіпру скоротиться приблизно на 20%.

Міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило прогноз з довго - і короткострокових суверенних кредитних рейтингів Кіпру, які було підтверджено на рівні "ССС + /С"до стабільного з негативного, повідомляється в прес-реліз агентства.

"Підвищення прогнозу за рейтингом Кіпру відображає наші очікування того, що уряд країни погодиться на умови фінансової підтримки з боку стабфонду ESM і МВФ розміром до 10 мільярдів євро, а також що перший транш фіндопомоги буде виплачено до строку погашення євробондів - 4 червня", - говориться в документі.

Аналітики агентства по -, як і раніше чекають, що Кіпр залишиться членом єврозони при збереженні введеного раніше контролю за рухом капіталу в країні з метою запобігти масового виведення коштів з кіпрських банків.

"Ми вважаємо, що після того, як уряд Кіпру, Рада керівників ESM і виконавча рада МВФ схвалять меморандум про взаєморозуміння, який визначає умови програми економічного порятунку країни, ЄЦБ буде знову приймати кіпрські державні облігації в якості застави в обмін на кредитну підтримку фінансових інститутів країни. Ми розглядаємо це як ознаки стабільної підтримки фінансового сектора Кіпру", - повідомляє S&P.

Економічне зростання на Кіпрі буде залежати від переорієнтації її економічної бази, що, ймовірно, передбачає розробку шельфових родовищ газу. Очікуване скорочення в державному секторі, секторі фінансових послуг та банківській системі, ймовірно, призведе до значних звільнень у цих областях. Зниження кількості робочих місць також торкнеться сфери нерухомості і туризму.

Аналітики S&P вважають, що в період 2013-2016 років економіка Кіпру скоротиться приблизно на 20%. Агентство може знову погіршити прогноз за рейтингами Кіпру, якщо уряд острівної держави відхилить умови Меморандуму про взаєморозуміння або буде не в змозі виконати вимоги кредиторів.

Читайте також:

Німці підтримали жорсткі дії Меркель щодо Кіпру

Наступною жертвою боргової кризи в єврозоні може стати Словенія

Жителі Європи їдуть у пошуках кращого життя в країни, що розвиваються

ЄБРР визнав вплив кіпрського кризи на Східну Європу

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...