Рябченко визнав, що «Західенерго» зможе купити лише Ахметов

21 вересня 2011 в 15:04
Умовам участі в конкурсі з продажу «Західенерго» або іншої української енергогенеруючої компанії відповідає одна українська компанія - ДПЕК і 13 іноземних компаній, повідомив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко.
fond_derj_mayna_fgi_gdm__web.jpg
Андрій Товстиженко

 «Наразі на генерацію в Україні може претендувати тільки ДПЕК», - сказав він на прес-конференції в Києві в середу, 21 вересня.

Нагадаємо, що ДПЕК належить найбагатшому українському бізнесменові Рінату Ахметову, який сьогодні святкує своє 45-річчя.
 
А. Рябченко додав, що коло закордонних претендентів на обласні енергопостачальні компанії істотно ширше - 23 компанії.
 
За його словами, на купівлю 25% акцій «Київенерго» - першої, що виставляється на продаж енергопостачальної компанії, можуть претендувати також підконтрольна Костянтину Григоришину компанія «ЛЕО», що входить у ДТЕК Ріната Ахметова «Сервіс-інвест», «AES-Київобленерго», підконтрольна братам Суркісам «Львівобленерго», підконтрольна К. Григоришину і Ігорю Коломойському «Полтаваобленерго».
 
Як повідомлялося, учасником конкурсів з продажу енергокомпаній можуть бути компанії, які займаються такою ж діяльністю, або володіють контрольним пакетом аналогічної компанії. При цьому вони повинні генерувати/постачати не менше 30% від обсягів генерації/постачання електроенергії.
 
Серед вимог конкурсу з продажу енергогенеруючих компаній - частка українського вугілля в поставках на ТЕС має становити мінімум 70%.
 
Крім того учасником конкурсу не може бути компанія, в якій частка будь-якої держави становить 25% або більше.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...