Розрекламовану державну підтримку змогли отримати тільки 10% фермерів

29 серпня 2011 в 09:27
Існуюча практика виділення коштів державного бюджету зі Стабілізаційного фонду на підтримку агропромислового комплексу в кінці бюджетного року, не забезпечує ефективного і раціонального використання цих фінансових ресурсів.
zerno_002.jpg
mriya.net

Такий висновок зробила Колегія Рахункової палати за результатами розгляду відповідного аудиту.

Через неодноразові зміни обсягів і напрямів державної підтримки основна маса вітчизняних товаровиробників, які такої підтримки потребували, залишилась у 2010 році поза її межами: із 52 тис. сільськогосподарських підприємств підтримкою скористалися лише 2,3 тисячі.

«Пільгові кредитні ресурси, які було отримано в попередні періоди як державна підтримка, використовували у 2010 році лише 10 відс. фермерських господарств. Соціально спрямовані дорадчі послуги в 11 регіонах країни взагалі не надавалися, при цьому до державного бюджету повернуто майже 40 відс. виділених за відповідною бюджетною програмою коштів Стабілізаційного фонду. У цілому ж встановлено, що у 2010 році до державного бюджету за бюджетними програмами, які підлягали аудиту, повернуто як не використані майже 40 млн. гривень»,- повідомляє прес-служба Рахункової палати.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...