Топ Новини

Розпочав роботу сайт з базою даних держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців

10 жовтня 2011 в 14:20
Розпочав роботу сайт irc.gov.ua з відкритою базою даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Доступ до відомостей з реєстру забезпечує державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр».
nalog_goss_business_111_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Нагадаємо, що наказ про відкриття держреєстру юросіб та ФОП підписав 19 серпня міністр юстиції Олександр Лавринович.

Зокрема, про юридичних осіб відкрито інформацію щодо повного найменування юридичної особи та скороченого найменування у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові керівника юридичної особи; інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою; місцезнаходження реєстраційної справи; дата та назва останньої реєстраційної дії; дані про перебування юридичної особи у процесі припинення.

Однак в інтернеті не надається інформація про власників корпоративних прав.

Про органи державної влади і органи місцевого самоврядування як юридичних осіб міститить інформація щодо повного найменування юридичної особи та скороченого - у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; дата та назва останньої реєстраційної дії.

Про фізичних осіб-підприємців відкрито інформацію щодо прізвища, ім'я, по батькові фізичної особи; інформацію про здійснення зв'язку з фізичною особою - підприємцем; місцезнаходження реєстраційної справи; дата та назва останньої реєстраційної дії; дані про провадження підприємницької діяльності; дані про перебування фізичної особи - підприємця у процесі припинення підприємницької діяльності.

Необхідну інформацію з держреєстру можна знаходити у спеціальній пошуковій формі.

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...