Топ Новини

Росспоживнагляд вирішує питання про допуск на ринок Росії ще двох українських сирзаводів

9 червня 2012 в 06:50
У Росспоживнагляді заявили, що українська сторона не вживає жодних заходів для виконання домовленостей з питання акредитації на території України лабораторій, яким у Росії готові довіряти, і чиї дослідження будуть визнавати.
sir_cheese.jpg
kurafire, flickr.com

Фахівці Росспоживнагляду завершують інспекцію ще двох українських підприємств, які збираються поставляти сир на російський ринок.

"Зараз немає підстав сказати, що ми не дозволимо їм допуск, але водночас рішення відкрити для них ринок поки не прийнято. Воно може бути прийняте сьогодні", - повідомив 9 червня керівник Росспоживнагляду, головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.

Інспекція Росспоживнагляду на цьому тижні виїжджала в Україну, на Лозовський молочний завод та ПП "Рось" (філія Охтирського сиркомбінату).

"Зараз - стадія завершення перевірки, після цього ми дамо остаточний вердикт - чи отримають ці підприємства можливість представити зразки продукції нам на лабораторний контроль", - заявив глава Росспоживнагляду.

"Україна не вживає ніяких заходів для виконання домовленостей з питання акредитації на території України лабораторій, яким ми будемо довіряти, і чиї дослідження ми будемо визнавати. В цьому напрямку поки нічого не робиться. Вже є підстави говорити про те, що в перспективі це може ускладнити ситуацію і стати гальмом для нормалізації ситуації", - зазначив Онищенко.

Як відомо, 8 лютого Росспоживнагляд заявив про заборону на ввезення сирів трьох українських виробників, в продукції яких нібито було виявлено велику кількість пальмового масла. В українській Держветслужбі ці звинувачення назвали безпідставними. Пізніше Росія ввела заборону на імпорт сирної продукції ще чотирьох українських заводів.

У квітні між Україною і Росією були досягнуті домовленості про зняття обмеження на ввезення українських сирів за умови усунення недоліків, які викликали занепокоєння у російської сторони.

Читайте також:

Росія не зняла обмежень на поставки українського сиру: його будуть завозити «в особливому режимі»


Росія не виключає введення нової заборони на сири з України

Росія дозволила поставки сиру з чотирьох українських заводів, але «по нижній межі допуску
»

«Сирна війна» Росії з Україною офіційно завершена

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...