Топ Новини

Російський газ у січні обійшовся Україні у 8 млн

8 лютого 2012 в 09:04
"Нафтогаз" своєчасно розрахувався з "Газпромом" за спожитий в січні газ.
gas_komforka_14.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Вчора, 7 лютого, НАК "Нафтогаз України" перерахувала "Газпрому" близько 8 млн за імпортований у січні 2012 року природний газ, повідомила сьогодні прес-служба української компанії.

Таким чином Україна повністю розрахувалася з РФ за імпортовані у січні обсяги природного газу.

За даними "Нафтогазу", ціна газу для України в першому кварталі 2012 року становить близько 6 за 1 тис. куб. м (з урахуванням знижки у 0).

В "Нафтогазі" вкотре наголосили, що "щомісяця своєчасно та в повному обсязі виконують свої зобов'язання перед "Газпромом" з оплати імпортованого природного газу".


Нагадаємо, як повідомляло ZN.UA, за даними «Нафтогазу України», відбір газу для потреб України у січні склав 2,5 млрд куб. м, включаючи постачання газу на адресу Osthem Holding 670 млн куб. м. Проте "Газпром" виставляв до сплати за січень обсяг в 3,06 млрд куб. м і не погоджувався з правом України відібрати невикористані контрактні 0,8 млрд куб. м газу в лютому. Таким чином, "Газпром" вимагав від України переплатити за невикористані 0,8 млрд куб. м газу близько 3 млн.

Нагадаємо, що з урахуванням 800 млн куб. м газу, які недовибрали у січні (згідно з контрактом НАК і «Газпрому» від 19 січня 2009 року), «Нафтогаз України» дав заявку до «Газпрому» на імпорт в лютому всього 4,6 млрд куб. м газу (159 млн куб. м на добу). На початку лютого «Газпром» погоджувався задовольняти заявку «Нафтогазу» тільки в обсязі 135,7 млн куб. м на добу.

Читайте також

«Газпром» згоден поставити Україні менше газу, ніж заявив «Нафтогаз»
 

Перемовини про оплату Україною використаного в січні газу призначені на 6 лютого

«Газпром» виставляє Україні рахунок за не імпортований у січні газ
 

Україна споживає 117-120 млн кубометрів імпортного газу на добу
 

Україна на прохання «Газпрому» збільшила прокачування російського газу

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...