Росіяни купили ще одну енергокомпанію в Україні

7 лютого 2012 в 09:56
VS Energy перемогло у конкурсі з продажу 45% "Чернівціобленерго" з ціною 70 млн грн.

ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" перемогло у конкурсі з продажу 45% акцій обласної енергопостачальної компанії "Чернівціобленерго", запропонувавши за пакет 70 млн грн.

Початкова ціна продажу 45% акцій "Чернівціобленерго" була визначена у розмірі 65 млн грн. На початку конкурсу VS Energy запропонувала за пакет 65,1 млн грн, його конкурент — ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО) бізнесмена Костянтина Григоришина — 65,45 млн грн.

Під час конкурсу було зроблено сім кроків підвищення ціни. У результаті вона зросла до 70 млн грн. ЛЕО не стало пропонувати велику суму за акції обласної енергопостачальної компанії, і ФДМ визнав перемогу VS Energy.

Як повідомлялося, два попередніх конкурси з продажу держпакетів енергокомпаній зірвалися через відсутність кворуму у конкурсній комісії. Так, 20 січня не змогла почати роботу конкурсна комісія з продажу 50% акцій ПАТ "Закарпаттяобленерго", а 3 лютого з аналогічної причини було зірвано проведення конкурсу з продажу 50% акцій ПАТ "Вінницяобленерго".

НАК "Енергетична компанія України" належить 25% акцій "Чернівціобленерго", VS Energy International NV (Нідерланди) - 21,98% акцій.

"Чернівціобленерго" експлуатує розподільчі електричні мережі, розташовані на території Чернівецької області. !zn

Читайте також:

Конкурси без конкурсантів?..

Три компанії хочуть придбати 50% акцій «Вінницяобленерго»

Енергетика: злив розраховано

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...