Топ Новини

Росія зняла обмеження на польоти «Аеросвіту»

11 грудня 2012 в 09:24
Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів авіакомпанії «Аеросвіт», бо вона повністю розрахувалася з боргами.
Samolet.jpg
thelogocreator.com

Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів української авіакомпанії «АероСвіт», повідомив офіційний представник відомства.

«У зв'язку з тим, що «Аеросвіт» повністю погасила заборгованість за аеронавігацію перед ФГУП «ОрПР» в розмірі 246 тисяч доларів, від сьогодні повітряний простір для цієї компанії відкрито», - зазначив він.

У понеділок Росавіація прийняла рішення про призупинення обслуговування української авіакомпанії через заборгованість за надане аеронавігаційне обслуговування. До 10 грудня компанія лише частково погасила заборгованість за надане аеронавігаційне обслуговування на трасах (трохи більше 1 млн - ред.), але залишався борг за обслуговування в районі аеродромів у розмірі 246 тисяч доларів.

Окрім того, в «АероСвіту» існує непогашена заборгованість перед аеропортами Росії. У понеділок «Шереметьєво» прийняло рішення про припинення обслуговування авіакомпанії з 00:00 за московським часом 11 грудня (22.00 10 грудня за Київським часом).

Аеропорт повідомляв, що сукупний борг української авіакомпанії перед МАШ, ТЗК «Шереметьєво» і «АероМАШ-АБ» перевищив 165,5 мільйона рублів. Також відомо про заборгованість компанії перед аеропортом Калінінграда, проте сума не називалася. ! zn

Читайте також:

«Аеросвіту» повністю заборонили літати в Росію

Московський аеропорт „Шереметьєво“ через суд вимагає від „АероСвіту“ майже 3 млн доларів

Аеропорт «Шереметьєво» вирішив призупинити обслуговування рейсів «АероСвіт»

«Бориспіль» призупинив обслуговування рейсів «АероСвіту»

Коломойський вирішив віддати бортпровідникам «Аеросвіту» не гроші, а судове рішення

 

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...