Топ Новини

Росія знову погрожує заборонити ввезення українських сирів

27 грудня 2012 в 08:54
Російська сторона продовжує вести контроль над молочною продукцією, що надходить з України. За словами Глави Росспоживнагляду Геннадія Оніщенка, якщо будуть якогось роду порушення у виробництві, буде введено чергову заборону на постачання.
cheese.jpg
sfa-mn.org

Керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко не виключає, що у його відомства знову можуть виникнути претензії до якості українських сирів, якщо будуть виявлені порушення в їхньому виробництві.

«Якщо будуть якогось роду порушення (у виробництві українських сирів - ред.), тоді ми будемо знову обмежувати ввезення. Поки ми контролюємо всі партії, і поки претензій немає», - сказав він у четвер на прес-конференції у Москві.

Оніщенко додав, що він помітив відновлення негативних коментарів на тему заборони на постачання до Росії українських сирів і вважає їх необґрунтованими.

«Я читав багато сентенцій, до речі, останнім часом вони чомусь знову з'явилися, але вже стосовно виборів. Але тут я ніякого зв'язку не бачу - імпульсивність парламенту новообраного в Україні, на вміст олії у сирній продукції ніяк не впливає. Це я вам науковий факт говорю. Тим не менш, з'явилися якісь злісні коментарі на цю тему. Дарма. Ми перевірили заводи, поспілкувалися з бізнесом, прийняли низку системних рішень, і зараз ця продукція надійде на наш ринок», - повідомив він.

Нагадаємо, що Росія оголосила «сирну війну» на початку лютого, заборонивши імпорт сирів трьох українських виробників, а потім розширила цей список. До кінця лютого під забороною опинилося близько половини імпорту українського сиру до РФ.

Росспоживнагляд перевірив три підприємства в Україні: ТОВ «Гадячсир» (Полтавська обл.), ПП КС «Прометей» філії «Менський сир» (місто Мень, Чернігівська область) та АТ «Пирятинський сирзавод» (м. Пирятин, Полтавська область).

За підсумками перевірки ревізори знайшли «численні порушення». Однак пальмової олії, через яку й почато «сирну війну», виявлено не було.

Росспоживнагляд офіційно дозволив постачання сиру з трьох українських заводів, які раніше проінспектували російські експерти, 20 квітня, — ТОВ «Гадячсир», АТ «Пирятинський сирзавод» та ПП КФ «Прометей» філії «Менський». «Для всіх одна умова — зразки продукції до нас на дослідження, і будемо вирішувати (постачання)» — заявив Оніщенко.

Читайте також:

Единая Россия вимагає відправити главу Росспоживнагляду Оніщенка на психіатричне обстеження

Україна введе додатковий контроль якості сирів, що постачаються до Росії

У Мінагрополітики запевнили, що «м’ясомолочна війна» з Росією скоро закінчиться

Молочні продукти з пальмовою олією продаватимуть з окремих полиць

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...