Топ Новини

Росія зібрала 92 млн тонн врожаю зерна - в 1,7 разів більше, ніж Україна

13 грудня 2011 в 11:57
Урожай зерна у чистій вазі в Росії цього року становить 92 млн тонн. Про це повідомив журналістам президент Національної спілки зерновиробників Росії (НСЗ) Павло Скуріхін.
zerno_002.jpg
mriya.net

"У нас зібрано близько 98 млн тонн зерна у вазі до обробки і 92 млн тонн - у чистій вазі", - сказав Скуріхін. "Урожай досить непоганий. Він показав нам необхідність продовжувати роботу над зміцненням і розширенням інфраструктури зернового ринку - перш за все над покращенням нашого елеваторного господарства і зміцненням транспортно-логістичної інфраструктури", - сказав він.

Посів озимих культур пройшов досить успішно у більшості регіонів Росії, площа посіву озимих становить 16,5 млн гектарів, зазначив президент НСЗ. "Якихось істотних втрат щодо озимих на цей момент ми не прогнозуємо. Хоча, звичайно, певну стурбованість викликає досить тепла погода - це може вплинути на збереження озимих культур", - сказав П.Скуріхін.

У поточному сільгоспсезоні (з липня 2011 року по червень 2012 рік) НСЗ прогнозує збільшення загальної посівної площі сільгоспкультур - до 78 млн гектарів (включаючи ярі та озимі) проти
76,4 млн га в минулому сільгоспсезоні. Площа посівів зернових і зернобобових становитиме близько 46,2 млн га.

Певне збільшення по відношенню до попереднього сезону відбудеться щодо озимої пшениці, площа посіву ярої пшениці, швидше за все, буде знижена. Окрім того, НСЗ передбачає зниження посівів під соняшник, якого досить багато на ринку.


ZN.UA: Нагадаємо, що за останніми даними, виробництво зернових в Україні в 1,7 раза менше, аніж в РФ: у вазі після доробки у 2011 році склало трохи більше 55 млн тонн, у бункерній вазі - 58 млн тонн.

При цьому на початок листопада Росія експортувала також у 2 рази більше зерна, ніж Україна: 16 млн тонн проти 7 млн ​​тонн.

Експерти відзначають, що в даний час торговельно-закупівельна активність на українському ринку зернових залишається невисокою, незважаючи на високі очікування. Багато сільгоспвиробників як і раніше не квапляться продавати зазначені зернові, в основному через неприйнятно низькі ціни попиту, а також погану висхожість посівів озимих культур.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...