Топ Новини

Росія заманює Україну в Митний союз дешевим газом

20 лютого 2012 в 19:08
Якщо Україна вступить до Митного союзу, ціна для неї на природний газ буде такою ж, як і для російських споживачів.
gaz_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Вступ України до Митного союзу дозволить їй отримувати газ за цінами для російських споживачів. Про це заявив спікер Держдуми РФ Сергій Наришкі.

«Якщо говорити про ціни на газ, всередині Митного союзу ліквідуються експортні мита на енергоносії, тому ціна для всіх країн така ж, як і для споживачів усередині РФ», - сказав він.

За твердженням голови Держдуми, ні Росія, ні Казахстан, ні Білорусь не чинять тиску на інші держави з метою примусити їх вступити в Митний союз.

За його словами, за 20 років інтегральний ефект для трьох країн складе 900 млрд дол, а якщо Україна приєднається, то цей ефект складе 1 трильйон 100 мільярдів доларів США.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович заявив, що Україна і Росія також шукають форми співпраці в рамках Митного союзу. За його словами, це залежатиме від «багатьох складових».

Також раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин допустив, що через позицію ЄС у справі Ю.Тимошенко Україна може віддати перевагу «економічній вигоді» Митного союзу (МС) з Росією.

Читайте також:

Путін: Україна сама прийде до Митного союзу

Колесніков вважає, що МС - це сир у мишоловці

Для Росії важливіша українська ГТС, ніж членство України в МС

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Іван 6 января, 02:56 " В половині 18 ст. завдяки московській полїтиці (яка далеко не вичерпувалася самими заборонними указами щодо заграничного ввозу і вивозу товарів в Україну) ся торговля переходила з рук українських Якимовичів, Кричевцїв, Козляниць і т. д. в руки не тільки московських Меншикових, але і Строґанових, Михайлових, Бриндових та ін. московських, калужських і т. д. купців. А хиба торговля на Україні в руках чужих купців може називати ся українською ? От се то власне і було, що спричинило упадок української торговлї, занепад української міщанської верстви і т. д.” ( Ці слова сказав 100 років тому видатний український історик Іван Джиджора)!!! МИТНИЙ СОЮЗ = ЕКОНОМІЧНА І ПОЛІТИЧНА ІНКОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...