Росія забракувала українську формулу співпраці з Митним союзом

19 березня 2012 в 16:36
Українська сторона розраховує сформувати збалансовані відносини з країнами Митного союзу після вступу Росії до СОТ.

Україна знову запропонувала країнам Митного союзу співпрацю у форматі «3+1», але Росію не влаштовує така пропозиція.

Про це перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський повідомив 19 березня після закінчення засідання Міждержавної ради ЄврАзЕС.

«Звичайно, що будь-яке об’єднання, тим більше митні союзи, які б вони не були, мають на меті створення об’єднаного ринку і захист цього ринку. Звичайно, що країни-сусіди, які не є членами таких союзів, будуть у певному сенсі економічно страждати, тому що ці ринки будуть захищені», - сказав він.

«Саме у процесі цього обговорення була знову з української сторони запропонована ідея «3+1», яка на сьогоднішній день не отримала публічного обговорення», - повідомив Хорошковський.

За його словами, українська сторона вважає, що така ідея має право на життя, й Україна готова обговорювати співпрацю з Митним союзом у форматі «3+1».

Відповідаючи на питання, чи влаштовує така позиція Росію, він наголосив: «На сьогоднішній день якраз тому, що не було глибокого опрацювання, ми виходимо з тому, що не влаштовує».

Водночас, В.Хорошковський зауважив, що українська сторона розраховує на правилах СОТ сформувати збалансовані двосторонні та багатосторонні відносини з Митним союзом.

За його словами, якщо Росія та інші країни Митного союзу будуть членами СОТ, це означатиме, що сторони працюватимуть на спільній економічній базі.

Читайте також:

У Росії бояться вступу України до Митного союзу

Україна не має наміру вводити зустрічні санкції проти країн-членів Митного союзу

Путін: Україна сама прийде до Митного союзу, порахувавши вигоду

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...