Росія ввела обмеження на ввезення м'яса та молочних продуктів з України

26 вересня 2012 в 15:17
Россільгоспнагляд за результатами інспекції українських підприємств з виробництва продукції тваринного походження ввів тимчасові обмеження на ввезення м'ясної і молочної продукції. Під дію заборони потрапили вісім заводів.
sir_moloko.jpg
Колаж, ZN.UA
Росія з 4 жовтня вводить тимчасові обмеження на ввезення продовольчих товарів восьми українських підприємств.
 
Про це повідомили в прес-службі Россільгоспнагляду, за результатами інспекції українських підприємств з виробництва продукції тваринного походження.
 
Інспекція проводилася в липні цього року фахівцями Россільгоспнагляду, ветеринарних служб Білорусі, Казахстану та України. «З 4 жовтня вводяться тимчасові обмеження постачання продукції з ТОВ «Моліс», ТДВ «Глобинський маслозавод» (виробництво сирів, сухого молока і масла вершкового), ПАТ«Бель Шостка Україна» (виробництво сирів), ДП «М'ясокомбінат Зоря», ТОВ «Компанія «Зевс ЛТД» (виробництво яловичини і свинини), ТОВ «Данон Дніпро», ЗАТ«Лакталіс Миколаїв» (виробництво молочної продукції), ПАТ«АПК-ІНВЕСТ» забій свиней, оброблення, зберігання, виробництво готової м'ясної продукції)» , - йдеться в повідомленні.
 
Крім цього, ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» виключено з Реєстру організацій та осіб, які здійснюють виробництво, переробку та/або зберігання підконтрольних товарів, що ввозяться на територію Митного союзу.
 
До продукції ТОВ «Істок», ПрАТ «ВО «Одеський консервний завод» і ТОВ «Інтерфлот» (виробництво рибних консервів), введено режим посиленого лабораторного контролю протягом трьох місяців з хіміко-токсикологічними показниками.
 
До Реєстру підприємств третіх країн за підсумками інспекції включено ТОВ «Морська перлина» (виробництво рибних консервів) і ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» (забій та переробка птиці).
 
На початку серпня Россільгоспнагляд виключив два українських підприємства - ТОВ «Атлантік» та ПАТ «Комбінат Придністровський» - з реєстру організацій, що володіють правом ввозу продукції тваринного походження на ринок країн Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану.
 
Нагадаємо, Росія після офіційного вступу до СОТ як член Митного союзу (МС) вводить в дію норму, згідно з якою право на імпорт товарів, які підлягають ветеринарному контролю, буде надаватися за результатами аудиту системи нагляду відповідної країни.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...