Топ Новини

Росія посилила санкції проти українських виробників сиру

15 лютого 2012 в 11:40
Росія розширила список українських виробників сиру, яким заборонено постачати продукцію. П'ять тонн українського сиру вилучено з обігу у РФ, ще понад 120 тонн не допущено на російську територію через претензії до якості.
sir_cheese.jpg
kurafire, flickr.com

Cписок українських виробників, яким заборонено постачання сиру до РФ, розширено через невідповідність продукції вимогам технічного регламенту РФ на молочну продукцію та молоко. Про це заявив керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко.

"Трьох виробників ми заборонили повністю. Список виробників розширено", - сказав глава Росспоживнагляду.

Він повідомив, що Росспоживнагляд готує перелік документів, які українська сторона повинна буде представити для перевірки. Зокрема, буде перевірятися, чи відповідають вимогам російського законодавства нормативи і характеристики виробництва українського сиру, який постачається на ринок РФ.

"Після документарної перевірки ми будемо виїжджати для контролю ситуації на місце. Українська сторона наполягає, щоб у першу чергу було перевірено підприємства, продукція яких зараз заборонена для ввезення", - сказав Оніщенко.

Як стало відомо, п'ять тонн українського сиру вилучено з обігу в РФ, ще понад 120 тонн не допущено на російську територію через претензії до якості.

"Всього десь п'ять тонн ми заборонили, призупинили реалізацію. Ще 128 тонн затримали на кордоні, не впустили до країни", - сказав Оніщенко.

Він заявив, що вилучення з обігу партій українського сиру, до яких є претензії, у російських регіонах триває.

Як повідомлялося, Росспоживнагляд почав вилучати з обігу у Росії і призупинив ввезення до РФ сирів українських виробників ПП "Прометей" (Чернігівська область), АТ "Пирятинський сирзавод" (Полтавська область) і ТОВ "Гадячсир" (Полтавська область). За словами глави Росспоживнагляду Геннадія Оніщенка, дана продукція не відповідає російським вимогам технічного регламенту на молочну продукцію та молоко.

Читайте також:

Лавров вважає, що український сир не відповідає стандартам Євросоюзу

Росія образилася на Азарова та Грищенка і призупинила домовленості щодо сиру

Росія може розширити «сирний» чорний список

Пирятинський сирзавод призупинив роботу через заборону експорту до Росії

Росія заборонила сири трьох українських заводів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...