Топ Новини

Росія згодна тільки на повне приєднання України до Митного союзу

16 січня 2013 в 13:30

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медвєдєв наполягає, що при вступі до МС необхідно підписувати всі документи, а не тільки їхню частину, як пропонує українська влада.

tamojenniy_tamozhenniy_souz_chemodan.jpg
- колаж ZN.UA
Держави, які бажають приєднатися до Митного союзу Білорусі, Росії і Казахстану, повинні підписувати всі прийняті в ньому документи, а не якусь їхню частину. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв, виступаючи в Москві 16 січня.

Медвєдєв підкреслив, що Митний союз і Єдиний економічний простір відкриті для інших держав. "Це відкриті проекти, насамперед для держав СНД, - сказав він. - Однак наші партнери повинні не тільки поділити принципи Митного союзу, але і бути готовими до їхньої реалізації. При вступі до Митного союзу потрібно підписувати всі документи, а не тільки їхню частину".

Прем'єр-міністр Росії назвав в цілому непогані темпи економічного розвитку країн Митного союзу. Він також відзначив, що завдяки створеним в Митному союзі умовам бізнес має право вибору, в якій країні - учасниці МС йому працювати. "Вступили в конкуренцію системи державного регулювання", - сказав Дмитро Медвєдєв, додавши, що російській стороні необхідно вжити низку заходів, щоб не програти у цій конкуренції.

Нагадаємо, українська влада підтримує ідею співпраці з МС у форматі 3+1. Це передбачає часткову інтеграцію України у це об'єднання, але без повноцінного членства в ньому України. На такому форматі співпраці наполягає президент Віктор Янукович.

У той же час, Євросоюз неодноразово попереджав українську владу, що зближення України з Митним союзом та Угода про асоціацію України-ЄС є несумісними.

Читайте також:

В Євросоюзі заявили, що будь-яка участь України в Митному союзі несумісна з подальшою євроінтеграцією

Саміт Україна-ЄС відбудеться 25 лютого

Азаров хоче взаємодіяти і з Митним союзом, і з ЄС

Янукович вирішив, що Україні необхідно приєднатися до деяких положень Митного союзу

Белта
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Нік 17 января, 18:57 Хорошо, если Януковичу удастся вскочить в последний вагон с евроассоциацией, однако вряд ли это что-то принесет Украине в ближайшие годы. У ЕС своих проблем полон рот и возиться с Украиной, которая сама не знает чего она хочет и меняет позицию от выборов к выборам, в Брюсселе не сильно то и желают. К сожалению, деньги ВФЯ ждут только в Москве. А бытие, как писал классик, определяет сознание. Говорю это как человек, который до сих пор считает, что в Европе нам было бы во всех отношениях лучше. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Николка 17 января, 18:56 Дивіться, яка штука виходить. Нас тягнуть в Митний і в транспортний союзи. Це нудно. Така штука триває вже років 15. І що з цього ми маємо? Я впевнений, що це просто маленький крок, якого нвм хочуть навісити. Просто це виглядає так, ніби вони просто інтеграцію розбивають на нові кроки. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...