Топ Новини

Росія втратила контроль за якістю українських сирів

9 квітня 2013 в 11:47

Росія через відсутність претензій до якості українських сирів зняла контроль за кожною партією продукції.

cheese1.jpg
allthingscheese.com

Росспоживнагляд зняв контроль кожної партії українських сирів при їхньому ввезенні на територію Російської Федерації. Як повідомили у відомстві, контроль якості сирів українського виробництва буде продовжено в рамках контрольно-наглядових заходів за вказаною продукцією, відібраних з обороту.

У 2012 році і минулий період 2013 року в лабораторії "Центр гігієни і епідеміології в місті Москві" досліджено понад 1260 зразків від різних партій сирів виробництва ТОВ "Гадячсир", ПП "Рось "Філія Охтирський сиркомбінат", ПП КФ "Прометей філія "Менський сир", ПАТ "Дубнамолоко", ЗАТ "Пирятинський сирзавод" (Україна).

"За результатами лабораторних досліджень встановлено відповідність продукції вимогам Федерального закону від 12.06.2008 № 88-ФЗ "Технічний регламент на молоко і молочну продукцію"", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Росія. оголосила "сирну війну" на початку лютого, заборонивши імпорт сирів трьох українських виробників, а потім розширила цей список. До кінця лютого під забороною виявилася близько половини імпорту українського сиру в РФ.

Росспоживнагляд перевірив три підприємства в Україні: ТОВ "Гадячсир" (Полтавська обл.), ПП КС "Прометей" філії "Менський сир" (місто Мена, Чернігівська область) і АТ "Пирятинський сирзавод" (р. Пирятин, Полтавська область).

За підсумками перевірки ревізори знайшли "численні порушення". Однак пальмової олії, через яку і була розпочата "сирна війна", виявлено не було.

Росспоживнагляд офіційно дозволив постачання сиру з трьох українських заводів, які раніше проінспектували російські експерти, 20 квітня, - ТОВ "Гадячсир", АТ "Пирятинський сирзавод" і ПП КФ "Прометей" філії "Менський". "Для всіх одна умова - зразки продукції до нас на дослідження, і будемо дозволяти (постачання)" - заявив Оніщенко.

Читайте також:

На "підроблене молоко" збираються ввести обов'язкове маркування

"Росспоживнагляд" визнав більше 90% українських сирів

Росія не зняла обмеження на постачання українського сиру: його будуть завозити "в особливому режимі"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...