Топ Новини

Росія спростувала надання Україні статусу спостерігача у Митному союзі

23 квітня 2013 в 13:31

Остаточне рішення про наділення України статусом спостерігача в наднаціональному регулюючому органі Митного союзу ще не прийнято.

Таможенный союз
Статусу спостерігача в Митному союзі взагалі не існує

Остаточне рішення про наділення України статусом спостерігача у Євразійській економічній комісії (ЄЕК), яка є наднаціональним регулюючим органом Митного союзу, ще не прийнято; переговори тривають, заявив заступник голови Мінекономрозвитку РФ Олексій Лихачов.

"Дійсно, українська сторона підготувала та направила нам проект меморандуму про присвоєння статусу спостерігача при ЄЕК. У них є статус спостерігача при ЄврАзЕс, таким чином, вони запропонували нам розглянути можливість стати спостерігачем при ЄЕК. Цей документ ми дійсно отримали, і зараз йдуть переговори і в двосторонньому форматі, і сьогодні на засіданні ради ЄЕК обговорювалося це питання - про подальші зусилля з підготовки цього меморандуму. Але від цього питання вирішеним не є", - сказав заступник міністра.

Відповідаючи на питання, чи може бути підписаний меморандум вже у травні на президентському рівні, Ліхачов зауважив, що "все можливо". "Але поки що, я вважаю, що на це питання однозначно відповісти складно", - додав він.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров раніше у вівторок заявив, що Україна домовилася з Митним союзом про статус спостерігача у цій організації. При цьому Ліхачов у березні роз'яснював, що статусу спостерігача в Митному союзі взагалі не існує - є статус спостерігача при ЄЕК.

Читайте також:

Україна досягла принципової домовленості про статус спостерігача у Митному союзі

Зустріч Януковича з лідерами країн Митного союзу запланована 28-29 травня в Астані

Янукович і Лукашенко обговорили створення громадського руху Білорусі - України - Росії

Митний союз підвищив мита на імпорт молочної продукції

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...