Топ Новини

Росія, Білорусь і Казахстан знімають контроль на внутрішніх кордонах

1 липня 2011 в 08:11
Від сьогодні на внутрішніх кордонах Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану знімається митний контроль. Про це повідомляє прес-служба Федеральної митної служби РФ.
tamojenniy_tamozhenniy_souz.jpg
ZN.UA

«1 липня 2011 року настає новий етап формування Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану. Митні органи припиняють здійснення функцій митного контролю товарів на внутрішніх кордонах країн Митного союзу», - йдеться у повідомленні.

На російсько-казахстанській ділянці кордону митні органи припиняють здійснення митних операцій і всіх функцій з митного контролю щодо товарів і транспортних засобів, які прямують через державний кордон Росії. На російсько-білоруському кордоні у пунктах прийняття повідомлень (ППП) буде припинено здійснення окремих операцій з контролю транзиту товарів третіх країн. Самі ППП ліквідуються.

Функції митного контролю щодо товарів і транспортних засобів, які прямують на територію Митного союзу, будуть здійснюватися митними службами Росії, Білорусі і Казахстану у пунктах пропуску на зовнішньому кордоні Митного союзу.

Митні служби Росії, Білорусі та Казахстану будуть обмінюватися основними відомостями щодо кожної товарної партії, що оформляється на їх території. Інформаційний обмін й інші форми взаємодії в умовах єдиного митного простору дозволять своєчасно реагувати на виникаючі ризики, відзначається в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Україна заявила, що не увійде до МС, але готова до співпраці з ним у форматі «3+1».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...