Топ Новини

Рівне слідом за Львовом також потрапило до Топ-10 міст майбутнього Європи

13 січня 2012 в 15:22
Український обласний центр місто Рівне увійшов до десятки кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities&Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13).
ukrflag.jpg
ZN.UA

Конкурс проводять у співпраці з інвестиційними агентствами та представниками медіа-простору Європи, такими як журнал FDI Intelligence і The Financial Times (Велика Британія).

Відповідну інформацію з Лондона повідомили Рівненському регіональному центру інвестицій та розвитку. Офіційні результати конкурсу буде опубліковано в лютому 2012 року у газеті Financial Times.

FDI Rating - це рейтинг, який визначає найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку всієї Європи. Проходить він раз на два роки.

Рівне потрапило до топ-10 у номінації середнє місто з найкращою економічною ефективністю.

За повідомленням Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку, експерти оцінювали рівень безробіття, інвестиційний потенціал, вартість оренди офісних приміщень та індустріальних майданчиків, тарифи на комунальні послуги.

Раніше повідомлялося, що ще одне українське місто - Львів - увійшло до Топ-10 цього ж рейтингу у категоріях кращої стратегії залучення прямих іноземних інвестицій і найбільшої економічної ефективності ведення бізнесу.
 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...