Топ Новини

Рішення міжнародних рейтингових агентств не вплинуть на котирування українських держпаперів

10 грудня 2012 в 12:37
Вітчизняні фінансисти упевнені, що зниження деякими міжнародними рейтинговими агентствами рейтингу українських державних цінних паперів не здійснить на реальне котирування цих паперів істотного впливу.

Нещодавнє зниження деякими міжнародними рейтинговими агентствами рейтингу українських державних цінних паперів на один пункт викликало скепсис в українських експертів, повідомляє газета "Бізнес".

Вітчизняні фінансисти упевнені, що подібна оцінка не здійснить на реальне котирування українських державних цінних паперів істотного впливу. Оскільки інвестори, знайомі з місцевими ризиками, зрозуміло, враховували їх при купівлі держоблігацій.

До того ж, думка міжнародних рейтингових агентств, як показує практика, заслуговує на довіру далеко не завжди. Досить згадати завищені оцінки під час кризи установ і ЦБ, насправді близьких до дефолту, що багато в чому спровокувало рецесію.

У результаті вже неодноразово піднімалося питання про зміну регулювання сфери рейтингування.

«Занадто висока довіра до рейтингових агентств призводить до спекуляцій, - упевнений Олег Іванець, економіст інвестгрупи «Арт Капітал».

Читайте також:

Moody’s знизило рейтинги 11 українських банків

Moody`s знизило рейтинги Києва і Харкова з «негативним» прогнозом

Moody’s знизило рейтинг України до B3 з негативним прогнозом

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...