Ринок зовнішніх запозичень поступово відкривається перед Україною, - Мінфін

26 березня 2012 в 07:42
Місяць тому котирування вітчизняних єврооблігацій на ринку за кордоном були в діапазоні 11-12%, сьогодні вони знизилися до 8,75-9,1%
dollar_grivna_kupuri_dengi.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Попит на суверенні єврооблігації України зростає, що призводить до зниження ціни вітчизняних боргових паперів, заявила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів Галина Пахачук.

Про це чиновник розповіла під час круглого столу «Валютизація чи дедоларизація: куди рухається українська фінансова система?», який провела ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» FINREP й тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Місяць тому наші котирування вторинних паперів на вторинному ринку за кордоном були в діапазоні 11-12%. Сьогодні ж ми вже маємо 8,75-9,1%», - зазначила представниця Мінфіну. «Поспішати [з розміщенням нових єврооблігацій] треба вчасно і поспішати потрібно вже тоді, коли потрібно поспішати», - додала Пахачук.

При цьому, за її словами, стратегія уряду на 2012 рік полягає в збільшення внутрішніх запозичень. За її даними, в 2012 році Мінфіном через ОВДП вже залучено 12 млрд грн. «З них 6,5 млрд. - в доларах (біля 0 млн), решта суми була в гривнях. Тобто співвідношення йде 50 на 50», - зазначила Пахачук.

Читайте также:

Банкир: Чиновники сами провоцируют нестабильность на финансовом рынке

Правительство должно оптимизировать долговую политику, - эксперты

Наиболее реальными кредиторами для Украины в 2012 году будут российские банки

В Минфине радуются, что их валютные ОВГЗ уже пользуются спросом у населения

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...