Ріелтори оголосили про практично зупинення ринку нерухомості в Україні

13 березня 2013 в 19:12

Ринок нерухомості в Україні практично зупинився, кажуть ріелтори. Після економічної кризи 2008 року українці бояться брати іпотечні кредити. А державна програма "Доступне житло" не працює.

STROITELSTVO zhil
В українців скорочуються доходи, відсутні заощадження, а бізнес згортається
tovstyzhenko.com

На сьогодні ринок нерухомості в Україні знаходиться в депресивному стані, зазначив голова Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень.

"Ринок нерухомості в Україні дуже залежить від стабільності національної валюти. І якщо гривня девальвує, а первинний ринок нерухомості не буде проіндексовано, то станеться так, як у 2008 році", - сказав Злидень.

Зараз ситуація з ринком нерухомості нагадує кінець 90-х, коли в українців не було грошей на придбання житла, сказав Едуард Бразас, експерт ринку нерухомості.

"Сума іпотеки від загальної вартості житла становить 15%. Людина бере іпотеку на незначну суму. Класичних випадків, коли людина взяв 80% на 15 років, практично немає", - сказав Бразас.

За словами експертів, державні програми з кредитування, такі як "Доступне житло", не працюють. Бразас також переконаний, що все це робилося під вибори.

Експерти зазначили, що на сьогодні немає тенденцій для зростання цін на нерухомість. На це є кілька причин: в українців зменшуються доходи, відсутні заощадження, а бізнес згортається.

Читайте також:

Київський ринок нерухомості повільно рухається на "дно"

Податківці накупили квартир у Києві на 20 млн грн

Українцям пообіцяли власні квартири за 2 тис. грн на місяць

Президентський нацпроект "Доступне житло" закривають

 

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...