Топ Новини

РФ: "Північний" і "Південний" потоки врятують Європу від небезпеки блокування Україною постачання газу

31 травня 2012 в 13:18
Після введення в дію нових газопроводів експорт РФ знайде більш надійні маршрути доставки, що дозволить значно збільшити безпеку постачання європейських споживачів природним газом. За словами Міллера, таким чином раз і назавжди буде ліквідовано привід "безпідставно покладати на "Газпром" відповідальність за наслідки чужих рішень".
castoro-dieci-receiving-pipes_20100802.jpg
gazprom.ru

Глава "Газпрому" Олексій Міллер на щорічних зборах учасників Європейського ділового конгресу найбільш чітко позиціонував роль газопроводів "Північний" і "Південний потік", які будує російська компанія.

За його словами, вони повинні позбавити Європу від небезпечної залежності транзиту російського газу через Україну, яка вже два рази блокувала постачання до ЄС.

Читайте: Росія звинуватила Україну у відборі газу, призначеного для Європи

Сенс здійснення великих інфраструктурних проектів - "Північний" і "Південний потік" - в забезпеченні надійних постачань до Європи. Як зазначив Міллер, вони повинні ліквідувати дійсно небезпечну залежність від монопольного транзитера - України, яка у 2006 і 2009 роках перекривала доступ газу, що прямував на експорт з Росії на європейські ринки.

"Після введення в дію нових газопроводів наш експорт знайде більш надійні маршрути доставки і, що важливо, додаткову гнучкість. Це дозволить значно збільшити безпеку постачання європейських споживачів природним газом, чому наша компанія надає найважливіше значення", - сказав глава "Газпрому".

Водночас, як додав Міллер, "раз і назавжди буде ліквідовано привід безпідставно покладати на "Газпром" відповідальність за наслідки чужих рішень, які обернулися блокуванням експортних постачань нашого газу".

Читайте також:

Азаров не бачить у Північному та Південному потоках особливої альтернативи українській ГТС

«Газпром» ризикує зірвати терміни будівництва «Південного потоку»

Через "Північний потік" Україна втратила 15% прибутку від транзиту газу

Азаров: якщо Росія припинить транзит газу, Україна знайде вихід

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...