Реструктуризація не є необхідною умовою для наступного траншу від МВФ - Яресько

6 червня 2015 в 08:46

Успішність реструктуризації не є структурним маяком.

госдолг, реструктуризация
Успішність реструктуризації важлива, але не критична
DT.UA

В меморандумі України та МВФ успішність реструктуризації держборгу не є структурним маяком, хоча і є дуже важливою умовою подальшої співпраці з фондом, повідомила в інтерв'ю DT.UA міністр фінансів Наталія Яресько.

"Що стосується реструктуризації держборгу, то в наших домовленостях з МВФ чітко зафіксовано, що це "дуже важливо для прийняття рішення" [...] але
не є необхідною умовою
" - каже Яресько, підкреслюючи, що різниця у формулюваннях важлива.

"Я конкретно можу вам сказати: у відповідності з положеннями меморандуму (України з МВФ – ред.) і згідно всім іншим документам успішність реструктуризації не є структурним маяком" - повідомила глава Мінфіну.

Однак, додає міністр, оскільки дане питання дуже важливе для прийняття рішення Фондом (про надання Україні наступного траншу – ред.), то "від впевненості МВФ в певному прогресі у реструктуризації", від розуміння того, що ситуація вирішується, буде залежати, яким чином фонд буде співпрацювати з нами в подальшому.

Щодо наступного траншу в $ 1,7 млрд Яресько переконана, що Київ його отримає "десь у липні". При цьому, за її словами, ці кошти "важливі, але не настільки критичні". "Більш важливим для мене є виконання програми МВФ", - підкреслила міністр.

Читайте повний текст інтерв'ю з Наталією Яресько "У нас є і план "В" і план "С" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...