"Рентехно" до кінця року побудує три сонячні електростанції

21 червня 2012 в 10:09
Усі три сонячні електростанції буде побудовано з використанням полікристалічних сонячних модулів, зафіксованих на нерухомих металоконструкціях і підключених до енергосистеми, тобто вироблена ними електроенергія буде надходити до загальної мережі
solnechnaya_elektrostanciya.jpg
activsolarat.colocall.com

Компанія "Рентехно" розпочала реалізацію трьох нових проектів з будівництва сонячних фотоелектричних станцій в центральних і південних регіонах України загальною встановленою потужністю 10,5 МВт - до теперішнього часу зібрано всі необхідні дозволи для початку будівництва, а до кінця червня плануєють повністю завершити розробку проектної документації

Про це повідомила Асоціація учасників ринку альтернативних видів палива та енергії (АПЕУ) України, членом якої є компанія.

Усі три сонячні електростанції буде побудовано з використанням полікристалічних сонячних модулів, зафіксованих на нерухомих металоконструкціях і підключених до енергосистеми, тобто вироблена ними електроенергія буде надходити до загальної мережі, уточнено в повідомленні.

Компанія планує завершити будівництво і ввести об'єкти в експлуатацію до кінця 2012 року.

"Рентехно" для підвищення ефективності роботи поточних проектів, за інформацією АПЕУ, також розширюватиме присутність компанії в регіонах, найближчим часом планує відкрити офіс у Херсоні.

"Рентехно" до теперішнього часу побудувала в Україні кілька сонячних електростанцій загальною потужністю понад 4,5 МВт. Компанія виконує проекти будівництва сонячних електростанцій "під ключ", а також надає своїм клієнтам ряд супутніх послуг.

Україна за останні кілька років домоглася значного прогресу в розвитку сонячної енергетики, за останні 2,5 року в країні побудовано і введено в експлуатацію більше 20 фотоелектричний станцій загальною потужністю понад 250 МВт.

Як результат Україна за підсумками 2011 року потрапила в рейтинг країн-лідерів з розвитку сонячної енергетики, який щорічно складає Європейська асоціація фотоелектричної промисловості (European Photovoltaic Industry Association, EPIA).

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...