Топ Новини

«Регіони» пропонують подарувати 2 мільярди військовим заводам (документ)

1 листопада 2011 в 09:29
У Верховній Раді зареєстровано проект закону №9346 від 26 жовтня 2011 року «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств оборонно-промислового комплексу». Ініціатором законопроекту виступив народний депутат від Партії регіонів Владислав Забарський.

Документ передбачає, зокрема, списання боргів державних підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК), в тому числі казенних підприємств, які включені до складу Державного концерну «Укроборонпром».

Автор законопроекту наголошує на необхідності ухвалення документу у зв’язку зі «складним фінансовим станом, в якому знаходяться зазначені підприємства, який значною мірою пов'язаний з недостатнім завантаженням підприємств ОПК державним оборонним замовленням».

Загальна сума заборгованості становить 1,8 млрд грн, в тому числі:

248, 6 млн грн – заборгованість перед державним бюджетом;

366,1 млн грн – заборгованість перед державними цільовими фондами;

146,3 млн грн – заборгованість за комунальні послуги;

1 млрд 054,5 млн грн – заборгованість за банківськими кредитами.

Крім того, законопроект передбачає встановлення мораторію на порушення провадження у справі про банкрутство підприємств оборонно-промислового комплексу та здійснення примусової реалізації майна зазначених підприємств строком на три роки з дня набрання чинності цим законом. Закон набирає чинності з дня опублікування.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...