Топ Новини

Рефінансування: як зменшити платіж за кредитом і знизити процентну ставку

11 липня 2011 в 08:46
Придбання товарів у кредит стало звичайною практикою для багатьох українців. Різноманітність запропонованих банками кредитних програм, акцій і бонусів значно розширила спектр товарів та число банків-кредиторів, з якими укладаються договори. Для багатьох співгромадян управління власним «кредитним портфелем» має певні труднощі.

Чи можна об'єднати кредит готівкою, кредит на пилосос і авто кредит, знизивши при цьому загальний щомісячний платіж? Можна, якщо рефінансувати і консолідувати кредит в іншому банку. В Європі така практика вже давно налагоджена, в Україні ж вона тільки зароджується.

Так, Альфа-Банк (Україна) - на даний момент єдина фінансова установа, яка пропонує рефінансування гривневих кредитів: кредити готівкою, кредитні картки, споживчі та авто кредити.

«Перевести» свій кредит в Альфа-Банк можна під 7% річних у гривні, на термін до 5 років. Сума кредиту - до 150 000 гривень. Для переоформлення кредиту клієнт повинен надати паспорт, ідентифікаційний код і діючий кредитний договір. При цьому кредит в іншому банку (або банках, кредитній спілці) повинен оплачуватися не менше 6 - місяців.

Також Альфа-Банк пропонує консолідувати (об'єднати) кредити, оформлені в різних банках або кредитних союзах. Переоформивши їх на один кредит - клієнт значно економить час і гроші, і отримує зручні сервіси для погашення кредиту. Оплату можна вносити у відділенні банку, через Інтернет-банкінг, через платіжні термінали або Укрпошту.

Всі види банківських послуг. ПАТ "Альфа-Банк". Ліцензія НБУ №61 від 02.09.2009 р. та дозвіл НБУ №61-6 від 21.09.2009 р.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...