Радник з реформ Міклош виступив проти продовження мораторію на землю

12 жовтня 2016 в 11:29

Мораторій на продаж землі стоїть в одному ряду з популізмом і відсутністю політичної волі для проведення реформ.

земельный кадастр земля поле
Іван Міклош роз'яснив, що таке популізм, на конкретному прикладі
Співзасновник Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош впевнений в негативних наслідків продовження мораторію на купівлю-продаж землі.

"Продовження мораторію на продаж землі матиме дуже негативний вплив на регіони і міста, тому що ринок землі може бути одним з найбільш розвиваючих елементів і ресурсів для інвестицій", - сказав він.

На його думку, до тих пір поки в Україні буде панувати популізм, реформи будуть неможливі.

Міклош також зазначив, що в Україні не вистачає політичної волі для більш динамічного просування реформ. "Реформи тривають, і країна змінюється, і без політичної волі це було б неможливо, але необхідно зробити ці реформи швидше і більш глибокими, і для цього політичної волі не вистачає", - підкреслив радник.

Читайте також: Парубій підтримав продовження мораторію на купівлю-продаж землі

6 жовтня Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2018 року. Законопроект №5321-1 в цілому підтримали 297 депутатів.

6 вересня президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду зняти мораторій на купівлю-продаж землі. "Відсутність права на вільну купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, безумовно, стримує інвестиції в аграрну сферу, порушує права селян, занижує, між іншим, оренду, виймаючи з їхньої кишені останні копійки, - заявив Порошенко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , DT.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Дідусь Іванович 12 октября, 15:57 Поведінка зляканого страуса стосовно ринку землі є наслідком невизнання приватної власності першоджерелом усіх різновидів власності в економіці, тому й досі залишаються у державній власності навіть ті активи, які не мають ніякого відношення до служіння влади народові. Земля вже розпайована між селянами, тому гомосовєтікус при владі штучно обмежує права власників. Таке вже совкове кредо - не з'їм, то хоч понадкушую... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...