Топ Новини

Раді не вдалося стримати зростання цін на продукти

14 січня 2011 в 12:25
Верховна рада України не підтримала проект постанови «Про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності».

Верховна рада України не підтримала проект постанови «Про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності».

За даний проект постанови проголосували всього 158 (за необхідних 226) народних депутатів із 424, зареєстрованих у сесійній залі.

Проектом передбачалося рекомендувати уряду розробити і ввести у місячний строк порядок державного регулювання цін на продукти харчування першої необхідності, а також пропонувалося забезпечити постійний моніторинг цін на такі продукти на споживчому ринку.

При обговоренні даного проекту постанови її автор Ольга Боднар (фракція БЮТ) підкреслила, що цього року відбулося «безпрецедентне за останні роки зростання цін».

Нагадаємо, в кінці року в Україні буде ще одне підвищення цін.

Протягом вересня поточного року відбулося зростання вартості молочної продукції в переважній більшості регіонів Україні, на що, за поясненням молокопереробних підприємств, вплинуло підвищення закупівельних цін на сировину.

5 листопада Антимонопольний комітет України зобов'язав 11 найбільших гравців ринку молочної продукції до кінця місяця знизити оптово-відпускні ціни на молоко, сметану, вершкове масло і твердий сир.

За матеріалами УНІАН

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...