Топ Новини

Рада задовольнила прохання Кабміну про перенаправлення коштів від адмінпослуг прямо до бюджету

6 жовтня 2011 в 12:08
Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому урядовий законопроект №9158 від 15 вересня 2011 року, який створює умови для отримання додаткових надходжень доходів загального фонду держбюджету шляхом розширення джерел їх наповнення.
gos_budjet_gosbudzhet_budzet_323333.jpg
ZN.UA

За ухвалення відповідного рішення у четвер, 6 жовтня, проголосували 245 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Так, з метою зміцнення доходної частини бюджету до загального фонду держбюджету буде спрямовуватися плата за надання адміністративних послуг, а також кошти, отримані від продажу контрольних марок, збори за підготовку до державної реєстрації авторського права і надходження від видачі деяких дозволів.

Зокрема, до статті 7 закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних» вносяться зміни щодо зарахування коштів, отриманих від продажу контрольних марок до загального фонду державного бюджету.

Змінами до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно діяльності Національного банку України» продовжується на 2012 рік (до 1 січня 2013 року) існуючий порядок перерахування прибутку НБУ до держбюджету.

Також закон звільняє Міністерство фінансів, місцеві фінансові органи, Державну податкову службу, Держмитницю, Держказначейство, Держфінінспекцію та їх територіальні органи, а також Держфінмоніторинг від сплати судового збору при їх зверненні до суду для захисту інтересів держави.

Нагадаємо, що на тому, щоб всі грошові кошти, які були отримані від надання адміністративних послуг, надходили до загального фонду державного бюджету, наполягав президент України Віктор Янукович.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...