Топ Новини

Рада скоротила перелік документів суворої звітності, але бюлетені не чіпала

2 жовтня 2012 в 20:33
З переліку бланків суворої звітності, зокрема, були виключені: квитанція, що видається при стягненні штрафу на місці вчинення адміністративного правопорушення; бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування; бланки ліцензій.
priyom_dokumentov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада внесла зміни до низки законодавчих актів України щодо виготовлення документів суворої звітності та звітності № 11035, виключивши з них бюлетені. "За" в цілому проголосувало 234 картки народних депутати.

З переліку бланків суворої звітності при підготовці до другого читання було виключено ряд документів, але виборчі бюлетені в цьому списку залишилися.
 
«Виготовлення документів, бланків документів суворого обліку (суворої фінансової звітності, суворої звітності) є витратною процедурою, яка до того ж підлягає ліцензуванню. Це впливає на вартість відповідного документа або бланка документа та вартість послуг, що включають видачу таких документів. Відповідні витрати нерідко є невиправданими, оскільки не гарантують порівнянного захисту від протиправних посягань на права або власність кінцевого споживача, використовуючи при цьому як публічні, так і приватні ресурси», - йдеться в пояснювальній записці до закону.
 
Перш ніж поставити документ на голосування, заступник голови комітету з питань економічної політики Юрій Воропаєв зазначив, що комітет пропонує прийняти його в цілому за умови, що зміни не торкнуться бюлетенів, - тобто зміни в закон про вибори народних депутатів вноситися не будуть. Парламент з цим погодився.
 
З переліку бланків суворої звітності, зокрема, було виключено: квитанцію, що видається при стягненні штрафу на місці вчинення адміністративного правопорушення; бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування; бланки ліцензій. Бланки суворої звітності виключаються при продажу проїзних документів.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...