Рада прийняла зміни до держбюджету-2012 під соцініціативи Януковича

12 квітня 2012 в 17:58
Запропоновані Кабміном зміни до державного бюджету підтримав 271 депутат.

Верховна Рада Україна на засіданні 12 квітня прийняла в цілому закон «Про внесення змін до закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік». За відповідне рішення проголосував 271 депутат з 400 зареєстрованих у залі.

Не голосувала за законопроект тільки фракція "БЮТ-Батьківщина". Документ підтримали 188 депутатів фракції Партії регіонів, 11 - від фракції "Наша Україна - Народна самооборона", 24 - від Компартії, 18 - від фракції Народної партії, 19 - від групи "Реформи заради майбутнього" і 11 позафракційних депутатів.

Представляючи проект поправок до держбюджету, перший заступник міністра фінансів України Анатолій Мярковський погодився з пропозиціями Бюджетного комітету до нього. Згідно з ними, запропоновано збільшити доходи на 453,76 млн грн, які повинні принести додаткові надходження від ввізного мита.

Ці витрати комітет пропонує направити, переважно, на субвенції місцевим бюджетам – 295,9 млн грн, а також на підтримку національних театрів - 30 млн грн, видатки розвитку ВНЗ - 30,7 млн ​​грн, інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері нацбезпеки і оборони - 30 млн грн, формування суддівського корпусу - 15 млн грн.

Крім того, в бюджетній програмі здійснення Києвом функцій столиці комітет запропонував 500 млн грн видатків розвитку перекинути на видатки споживання.

При цьому парламент розглядав кілька законопроектів щодо внесення змін до держбюджету. Однак ніякі інші законопроекти, які переважно були запропоновані депутатами від опозиції, підтримані не були.

Як повідомлялося, уряд пропонував Раді збільшити доходи і видатки державного бюджету на 2012 рік на 33,35 млрд грн - відповідно до 366,17 млрд грн і 391,36 млрд грн, не змінюючи граничний розмір дефіциту.

Згідно з проектом поправок до держбюджету (№ 10317), внесеного Кабміном у парламент, зокрема, доходи загального фонду заплановано було збільшити на 28,8 млрд грн. «Джерелами збільшення доходів загального фонду є: економічне зростання і детінізація - 21 млрд грн, індексація та плата за адміністративні послуги - 1,8 млрд грн, премії за підписання угод про розподіл продукції - 6 млрд грн», - йшлося в пояснювальній записці до законопроекту.

У документі наголошувалося, що на виконання соціальних ініціатив президента Януковича пропонується направити 18,2 млрд грн додаткових доходів, ще 6,15 млрд грн - на компенсацію громадянам вкладів в установах Ощадбанку СРСР.

Читайте також:

Рада, перервавши розгляд КПК, взялася за зміни до держбюджету-2012

Янукович оприлюднив прейскурант на передвиборні «хабарі» виборцям

Кабмін вніс зміни до держбюджету-2012 під соцініціативи Януковича

НБУ обіцяє не включати "друкарський верстат" для передвиборчих обіцянок Януковича

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , УНІАН , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...