Топ Новини

Рада підтримала в першому читанні створення Держреєстру кредитних історій

2 жовтня 2012 в 13:00
Реєстр створюється і ведеться уповноваженим органом з метою збору і подальшого надання користувачам та суб'єктам кредитної історії інформації щодо того, в якому (яких) бюро сформована кредитна історія конкретного суб'єкта кредитної історії.
rada_1.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Ідею створити Державний реєстр кредитних історій для обміну інформацією між бюро кредитних історій (БКІ), фінансовими установами та державними органами підтримала в першому читанні Верховна Рада.

За прийняття за основу відповідного законопроекту народного депутата Василя Горбаля (фракція Партії регіонів) (№ 10292) 2 жовтня проголосували 260 депутатів при необхідному мінімумі 226.

"У Державному реєстрі кредитних історій буде збиратися інформація про те, в якому з існуючих БКІ сформована кредитна історія конкретного суб'єкта кредитної історії", - пояснював необхідність прийняття документі його автор.

Законопроект також наділяє Державну податкову службу функцією надання БКІ інформації з Держреєстру фізичних осіб - платників податків, вносячи відповідні правки у Податковий кодекс.

На думку автора законопроекту, введення в законодавство передбачених законопроектом норм створить правові умови для врегулювання наявних проблем в обміні інформацією між бюро кредитних історій, фінансовими установами та державними органами.

Читайте також:

Кредитним спілкам заборонять залучати депозити

Обмеження готівкових розрахунків призведе до зростання кредитування

Найбільш злісні позичальники сидять у Верховній раді, — банкір

Українці заборгували банкам майже 190 мільярдів гривень


 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , РБК-Україна ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...