Топ Новини

Рада Федерації дозволила нормам СОТ отримати пріоритет над МС

12 жовтня 2011 в 08:29
Рада Федерації на засіданні в середу, 12 жовтня, схвалила ратифікацію міжнародного договору, що уточнює правила діяльності Митного союзу.

Згідно з документом, норми Митного союзу (МС) будуть другорядними перед нормами Всесвітньої торгової організації у разі вступу країн-учасниць до СОТ.

Відповідно до договору, норми СОТ, що стосуються сфери регулювання Митного союзу, стають частиною її правової системи. При цьому встановлюється пріоритет зобов'язань сторони в рамках СОТ перед її зобов'язаннями у рамках Митного союзу.

Необхідність прийняття договору обумовлена ​​відсутністю в рамках Митного союзу механізму, що регулює участь його членів в інших міжнародних об'єднаннях. У зв'язку з цим при приєднанні до СОТ у держави - члена МС можуть виникнути міжнародні зобов'язання, які суперечать один одному..

Нагадаємо, що Росія неодноразово запрошувала Україну до Митного союзу, заявляючи про численні переваги МС. Однак Київ досі не прийняв рішення: відносини між Росією, Україною та Європейським Союзом знаходяться в режимі очікування. Україна стоїть перед вибором з декількох можливостей - асоціації з ЄС, вступу до Митного союзу під проводом Росії або продовження т.зв. політики багатовекторності.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...