Топ Новини

Рада дозволила приватизацію ТЕЦ

12 квітня 2012 в 19:54
Законом внесено зміни до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані. Усього таких об'єктів 14.
o1nline.jpg
ZN.UA

Верховна Рада України схвалила приватизацію теплоенергоцентралей. За ухвалення в цілому закону «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації» проголосувало 243 народних депутати з 395 зареєстрованих у сесійній залі.

Закон передбачає зняття заборони на приватизацію ТЕЦ для подальшої реалізації програми з технічного переоснащення через залучення недержавних інвестицій шляхом передачі їх в оренду або концесію.

Законом внесено зміни до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані. Усього таких об'єктів 14.

Документом виключається з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, "Сімферопольська ТЕЦ", "Камиш-Бурунська ТЕЦ", "Сакські теплові мережі", "Дніпродзержинська ТЕЦ", "Криворізька теплоцентраль", "Сєвєродонецька ТЕЦ", "Лисичанська ТЕЦ", "Миколаївська ТЕЦ", "Одеська ТЕЦ", "Охтирські теплові мережі", ТЕЦ науково-технічного центру" ЕСХАР", "Харківська ТЕЦ-5", "Херсонська ТЕЦ" і "Севастопольська ТЕЦ".

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Читайте також:

Парламент дозволив приватизацію шахт шляхом продажу всіх їхніх акцій на аукціонах

Бойко переведе усі ТЕЦ на вугілля Ахметова

Експортери електроенергії підтвердили свої права на 2012 рік

Ахметов за $ 25 000 став монополістом експорту електроенергії на захід

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...