Рада схвалила компенсацію з бюджету 50% вартості житла для учасників АТО і біженців

16 березня в 17:59

Законом  збільшено з 3 до 7% річних процентну ставку фінансування за кредитами на будівництво доступного житла 

stroit_.jpg
Учасникам АТО і біженцям можуть компенсувати до 50% вартості житла
kmu.gov.ua
Верховна Рада внесла зміни до закону "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (щодо реалізації державних житлових програм). Проект закону №4550 підтримали 265 народних депутатів.

"Дія закону в першу чергу направлена на учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб, зокрема збільшення компенсації з держбюджету при купівлі житла учасниками АТО та внутрішньо-переміщеними особами до 50% його вартості", - зазначив віце-прем'єр Геннадій Зубко.

Законом також збільшено з 3% до 7% річних процентну ставку фінансування за кредитами на будівництво (придбання) доступного житла у разі надання кредитів за рахунок бюджетних коштів фінансовою установою - виконавцем державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла.

Сьогодні в рамках Державної цільової програми будівництва доступного житла на 2010-2017 роки, реалізується механізм, який передбачає сплату державою 30% вартості нормативної площі житла.

Раніше співробітники СБУ і військової прокуратури розкрили механізм махінацій з бюджетними коштами, які Міністерство оборони виділило на будівництво в місті Кам'янське Дніпропетровської області житла для військових і учасників АТО.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...