Рада прийняла закон "Про ринок електроенергії"

13 квітня в 14:34

За рішення проголосували 277 депутатів.

электроэнергия1 ЛЭП
Депутати проголосували за закон "Про ринок електроенергії"
yes-i-do.com.ua
Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект "Про ринок електричної енергії України". За відповідне рішення проголосували 277 парламентаріїв на засіданні сьогодні.

Документ прийнятий з правками, підготовленими профільним комітетом.

Закон передбачає впровадження нової моделі ринку, що включає ряд сегментів: ринок двосторонніх договорів, ринок "на добу вперед", балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг. При реалізації закону передбачається дворічний перехідний період.

Документ впроваджує норми Третього енергетичного пакету ЄС, у тому числі в питанні розділення компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії.

Нагадаємо, законопроект №4493 "Про ринку електричної енергії України" Рада прийняла в першому читанні ще 22 вересня 2016 року. До другого читання до документу було подано близько 1200 поправок, над якими працювала спеціально створена робоча група. Перша спроба прийняти документ у другому читанні 6 квітня виявилася провальною.

Читайте також: Профільний комітет Ради підтримав звільнення голови ФДМ Білоуса

Рада сьогодні відхилила проекти постанов про призначення Костянтина Запайщикова і Юрія Шульги членами номінаційної комісії з відбору членів Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...