Топ Новини

Путіну не терпиться втягнути Україну якщо не в Митний союз, то в єдиний економічний простір

21 квітня 2012 в 10:25
ЄЕП має поглиблювати інтеграційні процеси з країнами, що не входять в об'єднання, в тому числі з Україною, заявляє російський прем'єр.

Єдиний економічний простір (ЄЕП) Росії, Білорусі та Казахстану має шукати можливості для поглиблення інтеграційних процесів з країнами, що не входять в це об'єднання, зокрема з Україною.

Про це прем'єр-міністр Росії Володимир Путін сказав на зустрічі з головою колегії Євразійської економічної комісії (наднаціональний орган ЄЕП) Віктором Христенком.

«Всі партнери розуміють, що низка преференцій може бути поширена тільки на повноправних членів Митного союзу, Єдиного економічного простору. Тим не менше, потрібно шукати будь-які можливості для поглиблення інтеграційних процесів навіть з тими країнами, які в ці інтеграційні об'єднання поки не входять», - сказав Путін.

Путін вважає, що Янукович був дуже "емоційний", коли відмовився вступати в Митний союз


За його словами, техрегулювання - дуже перспективний напрямок для реального сектора економіки. Він підкреслив, що тут дуже глибока кооперація з усіма країнами СНД, у тому числі з Україною.

Путін поцікавився у Христенка, скільки приблизно в структурі товарообігу України припадає на країни Митного союзу - Росію, Білорусь і Казахстан. Голова колегії ЄЕК у відповідь повідомив, що ці країни для України є найбільшими торговельними партнерами, а товарообіг становить близько $ 70 млрд, або більше 40%. «І в цьому сенсі це, звичайно, дуже чутлива позиція ... Великі цифри, дуже великі цифри», - сказав Христенко, висловивши думку, що Україна має бути зацікавлена ​​у співпраці з країнами ЄЕП.

Читайте також:

Путін мріє про Митний союз від Атлантики до Тихого океану


Росія зайнялася реформуванням Митного союзу і все ще розраховує заманити Україну

Порошенко має намір знайти механізм, що виключає «торгові війни» з країнами Митного союзу

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...